Dátum: 2024 március 29. (péntek) | Auguszta

hírek

"Igazán tartalmas, és szakmailag jól sikerült edzőtáboron vagyunk túl”

U19 szakosztály 2016-07-26 Megtekintések száma: 3103

„Az igazán tartalmas és szakmailag jól sikerült edzőtábor végén egy remek iramú edzőmérkőzést játszottunk Nyíregyházával. Az elején érezhető volt a srácokon a fáradtság, ezért olyan hibák adódtak, amelyek miatt az első félidő elején szabadrúgásból és pontrúgásból gólokat kaptunk. Az alapelvek szintjén viszont  a játékosok azt játszották, amit kértünk tőlük, ezért ebben elégedett vagyok. Sajnos a fáradtság rányomta a bélyegét a mérkőzésre, pontatlanok voltak az utolsó átadások, ezért nem tudtunk eredményesebben játszani. A második félidőben több felépített támadásból születtek a góljaink: Katona Gergőé a 65., Kemerle Dánielé a 85. percben. Utolsó támadásainkat hárította az ellenfél, így az eredmény 3-2 lett.

Az egész edzőtábor alatt mindenki nagyon jó hozzáállással és mentalitással végezte a feladatokat, és azt gondolom, lehető legjobban kihasználtuk az időt. Játékosaim nagyot léptek előre ez alatt az egy hét alatt fizikálisan, taktikailag, kondicionálisan és mentálisan is.

A héten folytatjuk a felkészülést Budapesten, és edzőmérkőzésekre készülünk.” – mondta Gáncsos András, a csapat edzője.